عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 44

2,094 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة130م بجاردن بحرى امام المطار مقدم1.1مليون

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ع الجولف في التجمع السادس باقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م متشطبة فى بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فى بالم هيلز بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه فى بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٢٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري بأقل سعر +مقدم5%فقط بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لو قلت مستحيل يبقى لسه متعاملتش مع ذا أيكون

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك فيلا بأميز سعر مع واتر واي بالتجمع

    متصدر

    GCR Developments logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% وتقسيط ع 12 سنة شقة للبيع (3 غرف) تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4 غرف تريبل فيو لوكيشن VIP كورنر pool view

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا فيلا210م بـ 2,8مليون فقط مقدم+فيو ساحر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق - موقع مميز - افضل اطلالة

    Three in one Investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,400,000= استلم فوري كورنر بحـري بفيو على 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحرى بأقل سعر بالتجمع الخامس +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار وادي دجلة - بحري - Trible View

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بـ 2,400,000- Semi Finish -بحـري Trible View

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم 2,300,000 في ذا كريست التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فى هايدبارك التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاب2,2mف احدث مشاريع لافيستا والباقي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١١ متر مربع

    ٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو حمام سباحه بالتجمع 5 مقدم 1.5م توتال 30م

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه مقدم 1 مليون بسعر22مليون قسط يصل 9سنين

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع