عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 48

2,088 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في _ بيت الوطن _ الحي الخامس بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( 3 غرف ) بنص سعرها فى تاج سيتى Taj City

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى باتيو اورو من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى كمبوند باتيو اورو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م بكمبوند باتيو اورو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع فى بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٤٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من السوق شقة بجاردن اي سيتي نورث بارك

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باقل من ماركت ريسيل فيو فلل مباشر

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه مودرن ادفع 1.500.000 اوكاش9.900.000

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لا تعوض ستوديو لقطة الترا مودرن

    Sweet Home Realestate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر 210متر

    Genova Investment logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي دائري المعادي في وان قطامية ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع علي دائري المعادي في قطامية جيت ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع علي دائري المعادي في قطامية جيت ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125متر للبيع غرفتين–التجمع الثالث منطقة عائلية

    Al Fanar Development and project management logo image

    التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فورى فى كمبوند كريك تاون

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 235م بسعر 35 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 235م بسعر 35 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 235م بسعر 35 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 235م بسعر 35 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع