عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 43

2,094 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم10% شقه(157م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٧٬٩٢٧ جنيه

    شقة بفيو خيالي علي lagoon تسليم فوري ومتشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس (210م) _جاهزه للاستلام بمقدم 10%

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(150م)بمقدم10% _تشطيبVIP فى هايد بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بمقدم 1,7 مليون في كريك تاون التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٣٬٤٢٧ جنيه

    شقة في تاج سيتي 179م بجاردن 161م مرحلة شاليا

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ارضي بجاردن تريبل فيو - بواجهة بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ع دائري المعادي في قطامية جيت ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم خاص للكاش فيلا فخمه بأقل سعر أمام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع التجمع الخامس اللوتس موقع مميز داخل كمبو

    M.S.K Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبه الان

    Feeds logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك لدينا الآن..واستفد من عروضنا الحصريه

    متصدر

    The Icon Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور مميز بحري صريح متشطبه على شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك لدينا الآن..واستفد من عروضنا الحصريه

    The Icon Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع استلام فوري - بيت الوطن

    Aspire Properties logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من هايد بارك بأقل سعر في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 64 للبيع على دائرى المعادى مباشرة بالقطامية

    One Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض موقع مميز وتقسيط

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه 2 غ بجاردن جاهزه للمعيشه بجوار الAUC من MV.

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بفيو landscape في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٣٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م للبيع بالأندلس سعر لقطة واستلام فوري

    D COMUNITA RE logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ( 3 طوابق ) بمقدم 1,200,000 ( 5 غرف ) 240م

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري Trible Viewبخصـم كبير ! + أقساط 10 سنين

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين اليوم ! دوبلكس 195م + حديقة بجوار الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع