عقارات للبيع في مدينة القاهرة الجديدة بـ مليون جنيه, صفحة 11

585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الشقة في كمباوند ايكون جاردنز بسعر قديم لفط

    Zein for real estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم520الف امتلك شقة (اقرب استلام) امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 319م بخصم50% + اقساط 12 سنه بفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة اقساط 12 سنه بمقدم800 الف- سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه 114م فى تاج سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000 = شقة 154م استلام فوري كورنر بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فزايد الجديدة بأفضل سعر بالتقسيط ع15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64% مستقله 168م مشطبة بفيو مفتوح في تالالا

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م دابل فيو في كمبوند تاج سيتي التجمع الخامس

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم شقة فوري بـ9مليون كاش او قسط 492,480ربع سنوي

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه بين ستيت و سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه (استلام فورى) بفيو على ال central pa

    Falcon for Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع استراتيجي في الرحاب ع طريق السويس القديم

    Falcon for Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع