عقارات للبيع في السويس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 2

1,286 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه تقسيط في منتجع المونت جلاله العين السخ

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 5 غرف فى بورتو السخنة مرحلة الهاند فيلا

    Arsam Real-estate logo image

    هاند فيلا, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢١٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فوري مرحلة اهرامات بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى في كناري بيتش العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كناري بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في باليميرا السخنة فيو مميز

    Arsam Real-estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • جلالة أزور

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٣٣٬١٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Convoy
    السويس,العين السخنة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش 124م للبيع في منتجع بالميرا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بالميرا بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٩٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ثاني في منتجع دولفين بيتش للبيع بالسخنة

    Arsam Real-estate logo image

    دولفين بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للبيع ببورتو السخنة – الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل بإطلالة مباشرة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مرحلة الهاواين استلام فورى في بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • لا سيرينا ميني إيجيبت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,لا سيرينا ميني إيجيبت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو مميز بقرية ذا جروف العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى-اورلاندو 2 للبيع-العين السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو 2, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع بهرم خفرع موقع مميز فى مرحلة أهرامات

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه ممتاز لقطة فيو بحر كامل التشطيب التكيفات

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس في قرية اكواريوس العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اكواريوس, العين السخنة, السويس

    5

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • بيلا فينتو الجلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    السويس,العين السخنة,بيلا فينتو جلالة

    2 - 4 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في قرية كناري بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كناري بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع عالبحر ف تلال السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اروما السخنه متشطب ومفروش علي البحر

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فرصة للبيع فيو بسين قرية ماليبو السخنة

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 100م دور خامس سي فيو مرحلة الاهرامات

    Lennar For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سكاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    السويس,العين السخنة,سكاى سيتى

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شاليه

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سوبر لوكس للبيع -سعر مميز واستلام فوري

    Right Direction logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بفيو بحري-استلام فوري بأفضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصوصية كاملة وإطلالة مفتوحة-توين متشطب استلام فوري

    Right Direction logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع تيوليب – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كاريبيان باي بورتو السخنة | إطلالة

    Aqarpedia For Resale logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • أروما السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    RESIDENCE Real Estate Development
    السويس,العين السخنة,اروما ريزيدنس

    1 - 3 غرفة