عقارات للبيع في السويس بـ 5 مليون جنيه, صفحة 6

1,286 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام فورى موقع مميز بياسيرا

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم الان فيلا للبيع +2حمام سباحة فى السخنه

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع لوكيشن مميز قرية ماليبو العين السخنه

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في مشروع بورتو السخنة الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بسعر مميز مرسيليا بلو باي اسيا السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في هرم منقرع اهرامات بورتو السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بمشروع بورتو السخنة مرحلة الحدائق

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٢٢٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شاليه مفروش الكامل للبيع مرحلة بانوراما بورت

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٣٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول للبيع في بلو باي العين السخنة اكاسيا

    Arsam Real-estate logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيه شاليه استلام فورى في لاجولي مارينا السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي في منتجع امباير العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    امباير ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ثاني قرية اورلاندو 1 العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شالية بأقل سعر تحت ادارة كونكورد بالسخنة وبمقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا موقع مميز مرحلة الهاند فيلا مشروع بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    هاند فيلا, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢١٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بالتقسيط في منتجع تلال العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول للبيع ف لاسيرينا ريزورت العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في قرية بلاجيو مفروش بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي مفروش ومجهز بتكييفات في الحياة- السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الحياة ريزورت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – Red Carpet (La Sirena)

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٦٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% وبالتقسيط حتي 10سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5% مقدم وبالتقسيط حتي 10سنوات سي فيو

    Square real estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري علي البحر مباشرة بالعين السخنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    فيفا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه دور ارضي في لاجولي مارينا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه ارضى موقع مميز قرية تيوليب عين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شاليه لقطه موقع مميز بالتقسيط 6س

    Tradmark Real Estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٦ جنيه/متر مربع