عقارات للبيع في السويس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 22

771 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع موقع مميز بمشروع بورتو السخنة في بورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦١٦٬٢٥٠ جنيه

    اقل مقدم 10% شاليه فورى 145متر فى لافسيتا 7

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو البحر و pool شاليه متشطب للبيع اقساط 8 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 10% شاليه فورى 150متر فى لافسيتا 7

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه استلام فورى 140متر كاش فى لافسيتا 6

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 5%على 8سنين تاون هاوس فى لافيستا 6 السخنه

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بالتقسيط دور اول بقرية المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل من المالك مباشرة متشطب في السخنه

    Catchers investment logo image

    العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش للبيع – لالونا ريزورت – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية فرش فاخر بمنتجع لاسيستا العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سييستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش-فيو بحر وحمام سباحة- كورونادو -السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الرملة فيو بانورامي علي البحر من كل اتجاه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع ارضي بجاردن علي البحر مباشرة في السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٢٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور ارضى بحديقة ١٣٥م على بعد امتار من البحر

    sherwoods property logo image

    مادينة السويس, السويس

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي 55م بقرية العين السخنةلقطة بدون فرش

    sherwoods property logo image

    العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تمشية ٥٠ متر للبحر ٢ غرف فيو بانورامي من كل اتجاه.

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي متشطب فيو بانورامي ٢ دقيقة من البحـر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع شاليه 2نوم فيو بسين بأقل مقدم في السخنة

    Blue Pearl logo image

    اميجو 3, أميجو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط بحري صريح بسعر لقطه شالية مميز فيو امامي

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تمشية ٥٠ متر للبحر ٢ غرف فيو بانورامي من كل اتجاه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م +115رووف بالفرش والتكييفات السخنة

    sherwoods property logo image

    هوليداي بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه عالبحر استلام قريب للبيع في العين السخنة

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالكامل بالتكييفات sea view

    Step One Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٨٦ جنيه

    شاليه دابل فيو رائع 3غرف في قرية تلال العين السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطّب بالكامل وجاهز للاستلام العين السخنة

    Catchers investment logo image

    العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع