عقارات للبيع في السويس بـ 2 مليون جنيه, صفحة 19

769 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دور ثانى برووف للبيع 70م _بلاجيو السخنه

    Arsam Real-estate logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه استلام فورى 103م بورتو ايلاند ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٨٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي 50م في بورتو ساوث بيتش – شاليه بالسخنه

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 90م بمنتجع لاسيرينا ريد كاربت السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 100م للبيع فيو البحر-بانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إمتلك ستوديو 55م دور اول بمنتجع بورتو ساوث بيتش

    Arsam Real-estate logo image

    بورتو ساوث بيتش, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 100م ببورتو السخنة مفروش في الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع استلام فورى 100م الهاواين ببورتو

    Arsam Real-estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع يرى البحر 100م مفروش بالكامل–بانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 100م²مرحلة البانوراما بورتو السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(180م) فيو روعه على البحر استلام فورى

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع 100م دور ارضي مفروش في الحدائق المعلقة

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 90م² مفروش- اورلاندو 2 العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    اورلاندو 2, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم650الف امتلك شالية بالقسط علي10سنين في السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش 125 م فيو البيسين-الحياة العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحياة ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 60م منتجع لالونا بيتش السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 110 م ف لاسيرينا ميني ايجيبت السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا سيرينا ميني إيجيبت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 85م في قرية الوادي العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    هوريزون الوادي, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(101م) تشطيب كامل_استلام فورى _فيو بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع100م - الحدائق المعلقة مصطبه رابعه

    Arsam Real-estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور ارضي 80م- الحياه بالعين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    الحياة ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع دور اول 60م لالونا ريزورت السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    لا لونا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 100م بورتو السخنة مرحلة البانوراما

    Arsam Real-estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 90م في قرية جولدن كوست العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    جولدن كوست, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 180م للبيع–لاسيرينا ريد كاربت – العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ريد كاربيت, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع