عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 284

1,557 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    192م للبيع بتسهيلات بدريم لاند منطقه الجولف القديم

    متصدر

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218 متر بجاردن في بيراميدز هايتس علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين نوم متشطبة فى باديا بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٦٦٣٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فورى نصف تشطيب فيو بحيره فى هضبة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة للبيع متشطبة+جاردن في بيفرلي هيلز شيخ زايد

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر و اطول سداد

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ابراج فيو زيد بارك اوبن فيو

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس مساحة 245 متر كازا بيفرلى اميز موقع

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٩٣٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري جولف فيو في نيو جيزة

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فى أرقى كمبوند بأقل سعر بالسوق

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تشطيب راقى للبيع كمبوند ويستاون موقع مميز

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز قسط يصل الى 10 سنين

    Inn Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في بيفرلي هيلز بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 195م بأفضل موقع وأفضل سعر ب6 أكتوبر

    Property Hills Star logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا جاهزه للسكن في اكتوبر بارك جانب نيوجيزة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦١ متر مربع

    ٣٠٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بموقع وفيو مميز وبسعر مناسب

    Property Hills Star logo image

    زايد جرينز 4, زايد جرينز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر و اطول سداد

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة اخر شقة متشطبة في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٢٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطب بالكامل بفيو مميز وسعر مناسب للبيع

    Property Hills Star logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    3غرف 120م بجاردن جاهزة للاستلام بافضل موقع بكايان

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بادية لوكيشن مميز بمساحة 130

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بسعر قابل للتفاوض من المالك المباشر

    Property Group logo image

    ايتابا اسكوير, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع