عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 285

1,557 عقارات أخرى
  • 14

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في جدار مع روف 92 م | مدخل خاص

    Egypt Best Properties logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة غرفتين 206م في قلب زايد

    Property Hills Star logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استلام فوري جولف فيو في نيو جيزة

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سوديك

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٩٣٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٩٣٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقةبمساحه 233 متر بالتقسيط علي 6 سنين

    property hills Elite logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط ع 15سنة شقة بجاردن بالقرب من المتحف المصري

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الشيخ زايد لوكيشن لاند سكيب مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقةبمساحه 233 متر بالتقسيط علي 6 سنين

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام في ماونتن فيو 4 متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة كورنر مميزة بتقسيط 15 سنة في الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقةبمساحه 233 متر بالتقسيط علي 6 سنين

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقةبمساحه 233 متر بالتقسيط علي 6 سنين

    property hills Elite logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأطلالة على الاهرامات وقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الشيخ زايد لوكيشن لاند سكيب مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع فى كمبوند كازا سوديك اميز موقع

    Square Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب شقة غرفتين 108م لمطار سفنكس بلوكيشن مميز

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 149م جاهزة للاستلام فى Village West

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع فى كمبوند كازا سوديك فيو بارك

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٨١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في حدائق المهندسين 5 غرف

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    حدائق السليمانية, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب 151متر للبيع في كمبوند نيوم

    متصدر

    DMG logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٩٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة كورنر مميزة بتقسيط 15 سنة في الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف للبيع في ويستاون موقع و فيو مميز

    Square Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٢٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 196م بباديا بأفضل سعر واحسن لوكيشن

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٦ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحريه بأحدث التشطيبات بموقع سكني رائع البوابه4

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع