عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 283

1,557 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ويستاون موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى فيلا للبيع فى ويستاون موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ١١٤٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود أقساط تصل إلى 7 سنوات وحدة خاصة

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى زايد الجديدة من سوديك بأقل سعر مقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10سنين وامتلك دوبلكس بأقل سعر فى نيو زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    أي فيلا

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا اي فيلا بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بسعر مميز في سولانا الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر ممتاز لسرعة البيع قريبة وصلة دهشور الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط شقة للبيع بمقدم630الف بالقرب من مطار سفينكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 2غرف استلام فوري متشطبة بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو 4

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٨٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فورى تاون هاوس متشطب فى أليجريا بجانب الربوة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بادية موقع متميز جدا و فيو ممتاز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٣٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة Loft للبيع في Club Yard – أو ويست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦١٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك من سوديك بأقل سعر فى نيو زايد على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 213م فيو أخضر بالسعر القديم حتى 2032

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام بأقل سعر من سوديك 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع فى كمبوند كازا سوديك فيو بارك

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م جاهزة للسكن بموقع متميز واحلي فيو .

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع تشطيب التر سوبر لوكس ف بيفرلي هيلز مرحله2

    DMG logo image

4

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة استلام قريب على 10سنين بأقل سعر من سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالفرش فى كمبوند ويستاون سوديك موقع مميز

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري شقة بجاردن 123متر متشطبة بالتكييفات في سولية

    Property  Hills. logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع