عقارات للبيع بالتقسيط في مصر, صفحة 170

17,684 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٤٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٥٬٨٦٧ جنيه

    فرصة استثمار شقة في قلب الغردقة

    Knight properties logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية متشطب بإطلالة بحر مباشرة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية متشطب بإطلالة بحر مباشرة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٣٥٬٣٣٢ جنيه

    شقة بيع بدون مقدم تقسيط 8 سنوات و ڤيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية متشطب بإطلالة بحر مباشرة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٢٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع12سنه!! امتلك شقه 126م في ELM TREE PARK

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري متشطب شاليه ارضي بجاردن فيو البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري كامل التشطيب بالفرش و الاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن استلام فوري تشطيب كامل full privacy

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع 3 غرف متشطبه وتقسيط علي 10 س

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند سراي تقسيط على 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقةفيو واجهتين بحري امام المطار خصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٥٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات بجوار واتر واي ولافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧١٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن استلام فوري تشطيب VIP امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٢٢٬٣٥٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب مع حديقه بموقع مميز 84 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطة في روك يارد بالتقسيط علي 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة 129 متر قسط ربع سنوي: 89,397 جنيه

    I-Move logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57 متر في سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في IBIZA Bay الغردقة

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | كمبوند بالم باركس – 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٠١٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان شقتك 2نوم مع حسن علام بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه تريبل فيو لوكيشن VIP كورنر pool view

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٤ جنيه/متر مربع