عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 36

18,018 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب اقل سعر شقة موقع مميز لانداسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموزج E3 بدون تشطيب مجموعه 25

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في سوديك إيست هليوبوليس الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٥٦٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في هليوبوليس الجديدة مقدم 5% تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٦٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في سوديك إيست تقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في سوديك إيست مقدم 5% تقسيط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥٩٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م ((تشطيب كامل)) فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في قلب راس الحكمة تقسيط 9 سنوات

    Property Hills Star logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٩٨٤٬١٨٠ جنيه

    ادفع 5% فقط و استلم شقتك متشطبة في خلال سنة

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٢٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 138م + جاردن 40م فـ مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب صف اول علي بحر

    Selection Code logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٢٬٨٩٩٬٩٨٩ جنيه

    آي فيلا بأطول فترة سداد تصل ل14 سنة مع ماونتن فيو

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله للبيع بمقدم ٥٪؜ و تقسيط على ١٢ سنه

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس متشطبة بأقل مقدم و تقسيط 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو على لاجون دايريكت متشطب+ تكيفات + مطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137م 3 غرف فيو مفتوح قسط شهر 25K لمدة 15 سنة

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع توين هاوس فى نيو جيزة بأميز فيو

    Square Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز في فيراندا - Pool فيو - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مينوركا العاصمة الإدارية R8

    متصدر

    Lutazn For Real Estate logo image

    مينوركا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي استلام فوري بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة اخر شقة متشطبة في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل يطل على بحيرة بخصم خاص

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 4 غرف بحديقه كبيره في لافيستا بمقدم 5٪

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بيطل على البحر امام ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع