عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 32

18,016 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Pool فيو بجاردن خاصه 37م - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 211م موقع مميز استلام فوري تقسيط 24 شهر

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٨٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي الجرين سباين في بالم هيلز

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    وست اند, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    زايد جرينز 2, زايد جرينز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    جيرونا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    زايد جرينز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في Palm Hills Alexandria

    ICONIC logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٤٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر لقطة موقع مميز فزايد-كاش\قسط

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢١ جنيه/متر مربع