عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 39

18,019 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتقسيط علي 10 سنوات -استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بأقساط على مدى 7 سنوات

    Feeds logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا توين هاوس 405متر بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٦٩٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بمقدم مليون و ١٤٠ الف في سوليك جاردنز

    Pharos Real Estate logo image

    سوليك جاردنز, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل متشطب على البحر+قسط 7 سنوات

    Property  Hills. logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بمقدم لقطه تقسيط بدون فوائد بالشروق

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو كامل على سنترال بارك 3 طوابق

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧١٬٥١٣ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري تقسيط حتى 10سنين في قلب R7

    Summit Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٤٨١٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر 256م استلام فوري فيو لاجون تقسيط 36 شهر

    Promax Property Investors logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بمقدم 375 الف بالتقسيط علي 14 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فاميلي هاوس جاهزة الاستلام والمعاينة في بالم

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% علي الكاش جاهزة للاستلام في mv icity

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    560 الف كامل التشطيب (بالتكيفات و المطبخ) علي بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 65م رأس الحكمة - نايا باي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل سعر تقسيط 4 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٦١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم يصل ل 64% شقة في هليوبوليس الجديدة متشطبة

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام الآن شقة بجاردن تشطيب ultrasuperluxe باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في او ويست قريب من ذا كراون

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٢٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر فيلا للبيع (5 غرف\ 6 حمام) العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 300 الف + تقسيط يصل ال14 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٤٠٢٬٧٧٩ جنيه

    فيلا 221م صف اول بفيو خيالي علي البحر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢١ متر مربع

    ١٥٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٩٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 151م الساحل الشمالي - مارينا 8 by the

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا بكمبوند سوان ليك بجانب كراون

    Inn Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٦٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع