عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 38

18,018 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أستديو50م -4 حمامات سباحه-عقد اخضر- تقسيط 36شهر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ب اقل مقدم كامل التشطيب في فوكا باي

    property hills Elite logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ب اقل مقدم كامل التشطيب في فوكا باي

    property hills Elite logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م فيو خيالي علي البحر استلام فوري ومتشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام 2028 - بالتقسيط ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو ف كيان

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فورى متشطبة كمبوند كيان فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة تشطيب راقي بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا بينتهاوس بالتقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة استلام فوري متشطب قسط 4 سنين

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع- سوان ليك بمقدم 5٪ تقسيط 6 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٥٢٨ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬١٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 142 العلمين الجديدة - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام 5 شهور بأقل سعر تقسيط 5 سنين

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوان ليك - 10 سنوات تقسيط - استلام 2028

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو التجمع الخامس

    Smartex logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 740 الف فوري بالعلمين مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمساحة238 متر في سوديك ايست بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه ب اقل مقدم كامل التشطيب في فوكا باي

    property hills Elite logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات بإطلالة مفتوحة مع تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف الباتيو تاون لافيستا تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل استلام سنه - 10 سنوات تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب يطل على بحيرة كبيرة بتقسيط 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في واتر واي التجمع تقسيط 9 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب فاخر 3 طوابق خلف الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٬٦٦٠ جنيه/متر مربع