عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 31

18,016 عقارات أخرى
  • 29

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه سي فيو تشطيب راقي تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينه في القاهرة الجديدة | استلام قريب تقسيط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم0% تقسيط ع9سنين

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف نوم جاهزة للمعاينة بأقل سعر في العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٦٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شاليه تشطيب راقي تقسيط لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    500 الف قسط 10 سنين متشطب (بالتكيفات و المطبخ)

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول بحر اقرب استلام فى العين السخنه

    Step One Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    6

    5

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فوري متشطبه بفيو ابراج العلمين مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك 3نوم متشطبة بدون مقدم فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤٤٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيلا باطلاله علي البحر 3 غرف متشطبه باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فيو البحر الاحمر فى المونت جلالة متشطبة

    Property  Hills. logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب ع اللاجون بسعرالطرح الاول مع سوديك

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب ع اللاجون بسعرالطرح الاول مع سوديك

    متصدر

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب ع اللاجون بسعرالطرح الاول مع سوديك

    متصدر

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب ع اللاجون بسعرالطرح الاول مع سوديك

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة 3 غرف ب 50الف استلام سنتين و 14سنة تقسيط

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب ع اللاجون بسعرالطرح الاول مع سوديك

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب ع اللاجون بسعرالطرح الاول مع سوديك

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 690 الف +تقسيط علي 15 سنه دي جويا

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع تقسيط 14 سنة في التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 178متر سولانا باميز موقع لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٥ جنيه/متر مربع