عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 27

18,016 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع استلام شهور متشطب بالكامل بخصم كبير

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم في اي سيتي التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله بحر تشطيب كامل في مرسى باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    وحدة151م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٩٣٬٢٠٠ جنيه

    وحدة163م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٣٧٬٤٠٠ جنيه

    وحدة151م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في نور حجز حجز 2023 اوفر 600الف

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري بمقدم 10%تقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في التجمع تقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس تقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في التجمع بتقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في ماونتن فيو كريك فيو شقه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تقسيط إلى 14سنة لفترة محدودة ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كريك فيو من ماونتن فيو تقسيط حتى 14 سنة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه فى الماركت ريسيل بالتقسيط موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جديد استلام سنتين و نص تقسيط14 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تقسيط إلى 14سنة لفترة محدودة ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كريك فيو من ماونتن فيو تقسيط حتى 14 سنة

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كريك فيو من ماونتن فيو تقسيط حتى 14 سنة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في ماونتن فيو كريك فيو شقه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في ماونتن فيو كريك فيو شقه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في ماونتن فيو 14سنه تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيوكريك فيو اى فيلا بالتقسيط 14سنه عرض مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كريك فيو من ماونتن فيو تقسيط حتى 14 سنة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم 200الف و قسط ل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع