عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 2

17,977 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م للبيع برايم لوكيشن باقل سعر ف ذا ايكون

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل مقدم و تقسيط 10 سنوات

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٨٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة للبيع في Creek View by Mountain

    D.Signature logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس في Lush Valley تطوير City Edge باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في Lash Valley بقلب التجمع الخامس ياقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند لاش فالي بمقدم 10% بالتقسيط 8 سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٧٠٬٢٩٦ جنيه

    شاليه للبيع في سيلفر ساندس \ كود الوحده : SA01111

    Dk REAL ESTATE logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١٢٤٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه نوم بفيو علي ال Pool - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 287الف امتلك ستوديو سي فيو -متشطب بالتكييفات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٧٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل - Sea فيو - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع 77 متر في b8 مدينتي لقطة بأقل سعر

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمساحات كبيرة جاهزة للاستلام في Privado

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٩٢٠٬٧٣٩ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري ب 696الف فقط قسط 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فاخرة جاهزة للاستلام في Privado

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه183متر متشطبة استلام فوري متاح تقسيط علي 12 سنه

    Held Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬١٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه173م متشطبة استلام فوري متاح تقسيط علي 12 سنه

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه175متر متشطبة استلام فوري متاح تقسيط علي 12 سنه

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه191متر متشطبة استلام فوري متاح تقسيط علي 12 سنه

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٣٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 ماستر جاهزة للاستلام في Privado Madinaty

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن جاهزة للاستلام في Privado Madinaty

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد 160م بمقدم 10% تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالكامل + التكيفات في تلال إيست

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٣٣٢٬٤٨٠ جنيه

    شاليه فاخر صف اول للبحر مجهز كاملا بأسهل خطه سداد

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٧٦٨٬٩٠٠ جنيه

    أقل سعر في الطرح شاليه بجاردن أسهل تقسيط وأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٤٤٣٬٢٠٠ جنيه

    فيلا كورنر كامله التشطيب استلام سنه بتقسيط مرن

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣١٬٠١٣ جنيه/متر مربع