عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 6

17,970 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 200م + 35م تراس بفيو مفتوح تقسيط على سنة

    -رواسي للاستثمار العقاري- logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اهرمات بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بيراميدز, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بفيو (مساحات خضراء + pool) باقساط مُريحة

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر للبيع المقطم الهضبة العليا ش الياسمين.

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع في R3 متشطبة بالكامل ,العاصمه

    Held Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    Lake view كمبوند الحي التاني الهضبه الوسطي المقطمً

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة120م ريسال ريفرز اميز فيو موقع استرتيجى

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط الى 14 سنه شقه للبيع فى طرح جديد -ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة155م ريسال ريفرز اميز فيو موقع استرتيجى

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بمقدم صغير وتقسيط علي عدد سنين

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٨٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون استلام فورى امام اركان كليوباترا سكوير بزايد

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬١١٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك البينتهاوس خاصتك في يود راس الحكمة

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٦٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شاليه متشطب ريسال ازها رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام بإطلالة لاندسكيب بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٠٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٠٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بحرية كاملة تشطيب كامل مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٣٤٧٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٧٬٥٩٩ جنيه

    فيلا 260م استلام فوري فيو خيالي علي lagoonبالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام قريب 133متر بوول فيو ازها رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦١٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٨ جنيه

    شقة في المستقبل سيتي 0% مقدم و اقساط علي 8 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو VIP علي lagoon استلام فوري و تكلمه اقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% اميز توين هاوس لوكيشن مميز بول فيو

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ١٠٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    * شاليه متشطب للبيع بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع