عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 10

17,977 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن في بيفرلي هيلز الشيخ زايد تقسيط

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بانوراما بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 575ألف شقة غرفتين في نيو زايد تقسيط 10سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5%شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد فيلا 3 غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1

    Emaar Prime X logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى افضل موقع فى التجمع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع | ستون بارك – ذا هيلز ويلووز

    Flag square Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بسعر اللونش بمقدم 475 الف +تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 18,900,000

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦١ متر مربع

    ٩٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 18,900,000

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع جولف باي بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه للبيع قرية بلو بلو العين السخنه

    Town River logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% امتلك شاليه بوول فيو بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند اي سيتي اكتوبر المرحلة : ماونتن بارك

    Core Real Estate Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦١ متر مربع

    ٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان مع الكازار شقة 3غرف بقسط حتى 10سنوات

    IRTKAZ logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية رؤية واضحة للبحر استلام فورى تقسيط ع3 سنين

    Stella Di Marie logo image

    سانتا كلوز, راس سدر, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم وقسط ع 10 سنين شقة للبيع ف مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بجاردن خاصه 37م - متشطب بالكامل

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو Sea فيو - متشطب بالكامل - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 18,900,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع7سنين

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع