عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 12

17,995 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٦٣٬٢٠٩ جنيه

    اشترى شقة متشطبة بالجولدن سكوير تقسيط على ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 67 متر pool view ب LA CASA بالإنتر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٦٣٥٬٧٩٩ جنيه

    فيلا كورنر فيو VIPخيالي علي landscape بمقدم 900الف

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة للاستلام في Privado Madinaty | تقسيط 5 س

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة للاستلام في Privado Madinaty | تقسيط 5 س

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة للاستلام في Privado Madinaty | تقسيط 5 س

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة للاستلام في Privado Madinaty | تقسيط 5 س

    Homy Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول العرب متاح قسط او كاش 18,900,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه دور علوي في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين-عقد اخضر-تقسيط 36شهر-10دقائق للدهار

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5% تقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع هاواين بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 213م فيو لاندسكيب بالسعر القديم وقسط حتى 2032

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٣٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٦٩٬٩٤٦ جنيه

    على الممشى مباشرة 1غرفة علي حمام السباحه جراند روك

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib 3 غرف بمقدم 425 متر بالتقسيط ماونتن

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه شاليه 172متر استلام فورى هاسيندا باى

    Square Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن شقة تشطيب superluxe بفيو جاردن + لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢١٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع هاواين بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    هاوايان, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القاهرة الجديدة | استلام قريب تقسيط14

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي | تقسيط 12 سنه موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك متشطب بالتكيفات بتقسيط 10 سنين استلام فوري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تقسيط إلى 14سنة لفترة محدودة ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيوكريك فيو اى فيلا بالتقسيط 14سنه عرض مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع