شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 16

6,594 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن متشطب بالتكيفات والمطبخ بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لمحبي الاستثمار بمقدم2.5% بالتجمع قسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هايد بارك التجمع تقسيط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م بجوار حي السفارات بالعاصمه - قسط حتي9سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن استلام فورى فى R7 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 175م بأول جولف كمبوند بالعاصمه-قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سولي جولف ريزيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم 270 الف - تسليم سنتين تشطيب كامل في CLEO

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجاردن استلام فوري متشطبه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري بالعاصمه بأقل سعر+قسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Belle Vie | بالتقسيط حتى 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Belle Vie | بالتقسيط حتى 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩١٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في Belle Vie | بالتقسيط حتى 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري مبنيه ومتشطبه في العاصمه بأقساط حتي 7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة اميز موقع في الكمبوند أقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بسعر لقطه علي اكبر سنترال بارك بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فلوريا 5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 560 الف و اجمالي20,7مليون استلام فوري

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 8 سنين شقه متشطبه في هايد بارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 81م بالتقسيط بأقل معدل شهري

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمساحة 145 م² – للبيع و التقسيط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بمساحة 145 م² – للبيع و التقسيط

    متصدر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف سوبر لوكس بجاردن بجوار سوديك ايست ف طلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٧٠٬١٣٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل واقساط حتى9 سنوات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% احجز وحدتك فى موقع مميز واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع