شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 20

6,594 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن متشطبه وبسعر لقطه بالتقسيط علي15س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٦١ جنيه

    متاح اكتر من 70 وحدة مختلفة بالتقسيط المرن في زد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    188م 3 غرف فيو مفتوح باقل مقدم وقسط على 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    ريفر ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن برايم لوكيشن بيجونيا بمقدم10%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٦٬٢٢٩ جنيه

    متاح اكثر من 39 وحدة بانظمة تقسيط مختلفة في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ارضي بجاردن متشطبة بفيو مفتوح اقساط 10

    Falcon for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك دلوقتي تستثمر في شقة مميزة بالتقسيط في Badya

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة 140م في ماونتن فيو بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بجاردن متشطب اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ارضي بجاردن 31م جاردن بالتقسيط علي 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على اكبر منطقة خضراء وبحيرات مائية بالتقسيط

    Rokn Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم متشطبه لوكس جاهزة للسكن بقلب العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧١٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن باقل مقدم في The Terrace

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤١٥٬٣٦٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه بالكامل في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استديو بالتقسيط فى سيليا - اقل سعر - حجز 2018

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر بالمستقبل سيتي بجوار مدينتي بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف بحري اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف و اقساط 10 سنين بفيو مفتوح-هايدبارك

    Falcon for Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م للبيع بالتقسيط في هايد بارك- Hyde Park

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700 الف و اقساط 10 سنين شقة بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين في ميان

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو حمام سباحة واستلام فوري -هايد بارك

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو مفتوح متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع