شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 21

6,596 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700 الف و اقساط 10 سنين شقة بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين في ميان

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو حمام سباحة واستلام فوري -هايد بارك

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو مفتوح متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالتقسيط - باتيو أورو -بسعر مغرى

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة اقساط 12 سنه بمقدم800 الف- سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقتك 3نوم بأقل سعر فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جزيرة خاصة بالعلمين صف اول علي البحر مفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم واعلي تميز شقه 140م للبيع فيB14 بحري

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاندسكيب وحمام سباحة في هايد بارك

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا جاردنز -بمقدم5%

    ERE Investments logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه! شقه 156م بالتقسيط ع12 سنه ف تاج سيتي !!!

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٣٬١٨٢ جنيه

    استديو بفيو غلى مساحات خضراء فى نوراى بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ١٠٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 م في بيت الوطن بسعر مش هيتكرر تاني

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقه متشطبه بالتكيفات في 6 اكتوبر

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيB14 باقل اوفر115م بالتقسيط علي 6 سنين بحري

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٤٥٬٢٩٠ جنيه

    ستديو لقطة باقل اجمالي في السوق B8 حجز قديم 51 متر

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 323 الف بالتقسيط 15 سنه امام حي السفرات

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ستديو عقد قديم في مدينة نور 67م بحري علي فيو جاردن

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن حجز قديم 108م في B14علي جاردن بالتقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٩١١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في B14 علي مجري السيل بحري 204 متر بالتقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم استلام فورى بسعر لقطه +بمقدم10%فى العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهز للمعاينة بأقل سعر وبدون مقدم بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للاستلام للبيع فى كمبوند بلوم فيلدز

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع