شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 13

6,594 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه للبيع سولانا ايست تشطيب كامل بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٧١٬٤٦٣ جنيه

    شاليه للبيع أقل من سعر السوق بالتقسيط وجاهز للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٣٣٬٦٤٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل في أو ويست | بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في سيتي جيت التجمع الخامس للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة 70متر فى كيان باميز موقع لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فورى متشطبة كمبوند كيان فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م² | 3غرف على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو كمبوند كيان بالتقسيط فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى فى كمبوند كيان بدر الدين فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م² | 3غرف على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتكيفات بالتقسيط حتى 2030

    Do estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر يطل على البحر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٣٩٬٧٧٣ جنيه

    شقة بالتقسيط حتى عام 2031 في هايد بارك استلام قريب

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٦٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالتقسيط أستلام فوري بافضل موقع

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط علي 10 سنين في الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 140م متشطبة بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٩٥٤٬٢٠٠ جنيه

    شقه بتراس 3غرف بالتقسيط للبيع كمبوند جولز 6اكتوبر

    Driven Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 140م متشطبة بفيو مفتوح في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة باقل سعر في ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط علي 10 سنين في الجولدن سكوير في ازار

    Falcon for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٤٠٬٧٩٣ جنيه

    في فيراندا سهل حشيش | ستوديو 54م قسط على 6 سنين

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند جولز

    Driven Properties logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٦٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقة أستلام فوري 3 غرف بموقع مميز

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه 167متر استلام فوري بموقع مميز

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع