شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 43

1,169 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بتقسيط 6 سنين في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل بتقسيط 9 سنين في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٨٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تقسيط | ماونتن فيو 1.1 اكستينشن

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة استلام فوري باقل سعر تقسيط 4 سنين

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة متشطبة بالكامل بأميز لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م استلام فورى بالتجمع الخامس امام جامعة AUC

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في سوديك | شقة 190م في Sky Condos فيو فيلات

    Al Fanar Development and project management logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بكمبوند ساكن بجوار JW ماريوت وبمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع فىregents square بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم مع MNHD علي طريق السويس بالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٥٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم هيلز بمقدم 3% تقسيط 10سنين

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقرب استلام علي طريق السويس في تاج سيتي

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في مرحلة اللاجون

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بدون مقدم تقسيط 10 سنين اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أخر استديو للبيع بأقل سعر لسرعه البيع ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل اقل مقدم و تقسيط 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    كاتليا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ع طريق السويس ف تاج سيتي-مقدم 770K

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 315الف فقط وامتلك شقتك في قلب التجمع قسط9سنين

    IRTKAZ logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة بحديقة في ستون استلام فوري بتقسيط 4 سنين

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000 = شقة 154م استلام فوري كورنر بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع في كمبوند The Icon في قلب التجمع الخامس

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٣١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية في ماونتين فيو التجمع الخامس

    Your Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لقطة ارضي بجاردن بموقع متميز

    RE/MAX 1st Choice logo image

2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٥٣٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,500,000 شقة(140م+جاردن)(RTM) من ماونتن فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اي سيتي التجمع في المرحلة الاولى النادي

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع