شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 46

1,173 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن بنص سعر استلام فوري بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك فوري بخصم 50% للكاش و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان ب 0% مقدم ف الباتيو اورا

    Creative Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 164م 3 غرف+ جاردن كبير استلام فورى + قسط

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة176+200جاردن فيو حمام سباحه استلام فوري بالتجمع

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 5% وبالقسط علي 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 69م بمقدم 5% فقط

    Creative Real Estate logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٨١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م بجاردن متشطبة استلام فوري-باتيو اورو

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م بجاردن متشطبة استلام فوري-باتيو اورو

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٣٤٬٥٤٨ جنيه

    شقة غرفة | بالم هيلز | تسهيلات

    Good Vibe Homes logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | بالم هيلز | تقسيط

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤١٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | بالم هيلز | بالتقسيط

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨١٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | تشطيب كامل | بالم هيلز

    Good Vibe Homes logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٨٩٠٬٩٤٨ جنيه

    شقة 4 غرف | بالم هيلز | تسهيلات

    Good Vibe Homes logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٠٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | بالم هيلز | فرصة استثمارية

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | بالم هيلز | استلام فوري

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل كورنر ودبل فيو على مساحات خضراء تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار ال auc باكبر خصم لفتره محدوده

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا كريست في قلب التجمع بالتقسيط ع 10س

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مختلف من شقه بخصم مميز في تاج سيتي التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م جاهزة للاستلام الفوري ستون ريزيدنس تجمع

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م متشطبة بالكييفات استلام فورى تقسيط على 10

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو لاند سكيب بمقدم 670الف قسط علي 14 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام مطار القاهرة ف تاج سيتي بمقدم988الف

    Closer logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في التجمع الخامس بمقدم 550الف

    Closer logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٥٤ جنيه/متر مربع