شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 42

1,169 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بدوون مقدم بالتجمع+تقسيط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كاملة التشطيب في قلب التجمع

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع كاملة التشطيب بكمبوند كامل الخدمات

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه متشطبه بجوار هايد بارك بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بدون مقدم وتقسيط حتى 12 سنه فى تاج سيتى

    Platinum Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٠٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بالتجمع باقل سعر+بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٨٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان بسعر لقطه مع مراكز بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بجوار سولانا ايست نجيب ساويرس بأقساط10س

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد لشركة لافيستا ب5% مقدم و تقسيط علي 8 سنين

    ARC Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقه بفيو مفتوح وبجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في التجمع الخامس شقة 175م استلام فوري

    New Home for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام سنه قسط ع10س بالتجمع الاول

    GCR Developments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 3 غرف بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٠٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٥٢٬٢٣٢ جنيه

    شقة باقل مقدم 5% وتقسيط حتى 8 سنوات فى تاج سيتى

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 171م 3 غرف فبو مفتوح استلام فورى + قسط

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٣٩٠٬٢٨٨ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ماونتن فيو اى سيتى التجمع قسط

    Platinum Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬١٢١٬٦٥٢ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ماونتن فيو اى سيتى التجمع قسط

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣١٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٤٨١٬٨١٥ جنيه

    شقة للبيع في (كليو) بالم هيلز نيو كايرو

    Utopia logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب بفيو لاجون و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي 64م + جاردن للبيع في تاج سيتي –

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي – أوريغامي فيو فيلات

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع