شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 4

1,165 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر في بالم هيلز بمقدم 3% علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٨٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري بالتقسيط علي 6 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧١٣٬٩١٥ جنيه

    شقةمتشطبة استلام سنةفيو حديقة بالتقسيط علي6سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز جدا امتلك شقه غرفتين ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٤٦٨ جنيه

    بالتقسيط شقة متشطبة فيو لاجون استلام سنة

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بتقسيمه ومساحة مميزة في بالم هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بسعر مميز في بالم هيلز

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ليك فيو ٢ بسعر لقطة مع امكانية تقسيط المقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بدون مقدم بقلب التجمع +اقساط على 15سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٩١٬٧٧٨ جنيه

    شقة في سولاي, تقسيط علي 8 سنين, بمقدم 5% فقط

    Smart Move logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فى ديستريكت 5 متشطبة بالكامل فيو مفتوح .

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري جنب قطاميه هايتس مقدم2.4م سعر9.8م كاش

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه قسط ربع سنوي278الف بسعر8.5م

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة وجاهزة للسكن فى Patio Oro

    Sonic For Real-Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم شقتك متشطبه بجوار هايد بارك بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه تشطيب كامل تسليم قريب تقسيط ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري في واتر واي بالتجمع الخامس تقسيط

    TREX logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٥٠٤ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    TREX logo image

2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم بأقل سعر تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم بجاردن خاص تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٦٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 نوم بجوار كايرو فيستيفال تقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٢٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في مايان تشطيب كامل-التجمع الخامس

    Selection Code logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري فيو لاندسكيب في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٢٬٩٧٣ جنيه/متر مربع