شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 2

1,165 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ريجنت سكوير – تقسيط حتى 2032

    Aqarpedia For Resale logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٩٢٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٣ غرف نوم كاملة التشطيب،تقسيط حتى 10سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات استلام فورى في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٣٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلت سوديك (V Residence) | تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جايد بجانب الرحاب أقساط استلام سنة فيو جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع علي التسعين الشمالي بجانب ال AUC

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استفيد بخصم كبير في شقه 185م في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين بخصم مميز على الكاش بعد دقائق من AUC

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن في التجمع جنب الـ AUC — سعر مغري

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز تقسيط حتي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب بموقع مميز في city gate

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم موقع مميز تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164متر استلام فورى متشطبة بالتقسيط على 8 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٢٥٬٤٩٠ جنيه

    شقه كورنر بتشطيب فاخر بإطلاله مزدوجه تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب فاخر بموقع لاندسكيب مميز بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٦٧٬٩٠٠ جنيه

    شقه+جاردن تشطيب فاخر على مسطحات مائيه تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 2 غرف فيو الجولف بتقسيط على 10 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 2غرف دبل فيو بتقسيط على 10سنوات لاول مره

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت فاخرة 4 غرف بإطلالة مفتوحة بتقسيط 10 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان وحدتك بدون مقدم بقلب التجمع بأقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٩٥ جنيه/متر مربع