شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 9

1,165 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% امتلك شقه استلام فوري تقسيط علي 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 630 الف (بخصم للكاش 50 % ) في تاج

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (166م) بخصم 50% فى تاج سيتى تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة برايم لوكيشن للبيع في بالم هيلز سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن خاص في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري 3غرف بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٨٧٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٥٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي و استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 3غرف برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة وجولف فيو للبيع في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جولف فيو للبيع في تاج سيتي – Origami Golf

    Next Door Consultancy logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ماستر بإطلالة كلوب هاوس في تاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد شقة بمقدم 5%اقساط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٣٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد شقه5% مقدم تشطيب راقي باميز موقع

    Square real estate logo image

4

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٥٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض حصري شقة بمقدم5% تشطيب راقي باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة بمقدم5%اقساط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161 م² في ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    TREX logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م² في ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    TREX logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى للبيع في جايد التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد متشطبة استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد استلام فورى متشطبة تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٨٥٤٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٨١م للبيع ليك فيو 2 التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٤٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬١٢٣ جنيه

    شقة استلام فوري لاجون فيو بالتقسيط في ماونتن فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م متشطبه high end بحري وبفيو خيالي ع lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع