شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 36

1,169 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز وباقل مقدم 5% فى ذا كريست الكازار

    Platinum Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ذا كريست تقسيط حتى 8 سنوات ومقدم 5%

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في إل باتيو أورو - 164 متر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في Palm Hills New Cairo بتسهيلات قوية

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في Palm Hills New Cairo بتسهيلات قوية

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في تاج سيتي بجوار فندق Kempinski

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف ماونتن فيو أمام الرحاب مقدم مميز تقسيط

    clear scope logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب لمحبي الاستثمار مع الحكير بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٣ جنيه

    استلم الان شقة140+جاردن ب1.4مقدم او كاش8.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 950 ألف - كورنر + تشطيب High End

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٢٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمينت بمساحة 140 متر + 120 متر جاردن خاصة

    Feeds logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقة من سوان ليك شقة3غرف تشطيب كامل تقسيط 10سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126 متر ريسيل دور تانى فيو مميز استلام فورى D5

    MD Signature logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن اقل سعر في تاج سيتي بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 236الف وامتلك شقة 205م تقسيط 12سنة بدون دفعات

    IRTKAZ logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم برايم لوكيشن بالجولدن سكوير تقسيط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة متشطبة أقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٨٤٬٠٣٣ جنيه/متر مربع