شقق للبيع بالتقسيط في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 15

1,165 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري وبالقرب من الجامعة الأمريكية

    Next Door Consultancy logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقةفيو واجهتين بحري امام المطار خصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه تريبل فيو لوكيشن VIP كورنر pool view

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٦٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه تريبل فيو لوكيشن VIP كورنر pool view

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدمك واستلم مفتاح شقه مجهزه بالكامل عالفرش !

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لا تتعوض استلم بالتكييفات ومطبخ وقسط حتى2033

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو كامل على Landscape امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٤٩٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري متشطبة بالتقسيط في لافيستا

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٤٩٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري متشطبة بالتقسيط في لافيستا

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٤٩٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري متشطبة بالتقسيط في لافيستا

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٤٩٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري متشطبة بالتقسيط في لافيستا

    Egypt Best Properties logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٤٩٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري متشطبة بالتقسيط في لافيستا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٤٩٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري متشطبة بالتقسيط في لافيستا

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر 176م 3 غرف تقسيط 10 سنوات تشطيب بريميوم

    Apart Real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في ريجينتس سكوير تقسيط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع بمقدم 400الف في تاج سيتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن وادفع على 10 سنوات في قلب التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٨٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع استلام فوري بالتجمع الخامس

    متصدر

    Mr .Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة117م ف كمبوند متكامل الخدمات luxury view

    متصدر

    Closer logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش40% بمقدم 970 الف في اللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب كامل مقدم 360 الف برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي للبي في ابراج زيد التجمع بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم فندقية متشطبة في ابراج زيد - 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فندقية للبيع في ابراج زيد - مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع