بيوت و فلل للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 15

412 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ١٩٬٩١٦٬٦٠٠ جنيه

    استلام فوري-فيلا سوبر لوكس بدون مقدم في ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٩٬٩١٦٬٦٠٠ جنيه

    استلام فوري-فيلا سوبر لوكس بدون مقدم في ماونتن فيو

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٧٥٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا لقطة235م الشيخ زايد قرب بيفرلى بدون مقدم

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا+حديقة سوبرلوكس بدون مقدم +بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بدون مقدم فيلا سوبر لوكس وبالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا+حديقة سوبرلوكس بدون مقدم +بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م استلام فوري متشطبه بدون مقدم وبتكملة قسط

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م استلام فوري متشطبه بدون مقدم وبتكملة قسط

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م استلام فوري متشطبه بدون مقدم وبتكملة قسط

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا لقطة364م الشيخ زايد قرب بيفرلى بدون مقدم

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 275م متشطبة –استلام فوري– ماونتن فيو0% مقدم

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 275م متشطبة –استلام فوري– ماونتن فيو0% مقدم

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 275م متشطبة –استلام فوري– ماونتن فيو0% مقدم

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 275م متشطبة –استلام فوري– ماونتن فيو0% مقدم

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 275م متشطبة –استلام فوري– ماونتن فيو0% مقدم

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا بدون مقدم وبأقل سعر فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا لقطة364م الشيخ زايد قرب بيفرلى بدون مقدم

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا لقطة364م الشيخ زايد قرب بيفرلى بدون مقدم

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا لقطة364م الشيخ زايد قرب بيفرلى بدون مقدم

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا لقطة364م الشيخ زايد قرب بيفرلى بدون مقدم

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٠٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بأقل سعر وبدون مقدم فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٦٩٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م متشطبه استلام سنه التجمع 5-0%مقدم قسط 8س

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا+حديقة سوبرلوكس بدون مقدم +بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا+حديقة سوبرلوكس بدون مقدم +بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا+حديقة سوبرلوكس بدون مقدم +بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٢١٬٢٢٦ جنيه/متر مربع