بيوت و فلل للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 13

412 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا stand Alone جاهزة للسكن بدون مقدم فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا لاجون فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢١٤٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بدون مقدم فى الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بدون مقدم فى الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى نيو زايد بدون مقدم كمبوند فيرت وصلة دهشور

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بخصم 50% كاش عرض لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك فورا بدون مقدم مع ماونتن فيو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع بدون مقدم بالتقسيط على 12 سنة

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون مقدم قسط 12 سنة بسعر لقطة فيو حديقة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر فى الجونة الجديدة وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر فى الجونة الجديدة وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٩٩٠٬٩٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس بخصم 30%|بدون مقدم مباشر لاند سكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة خاص بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر مع حمام سباحة خاص بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة على البحر مع حمام سباحة خاص0 مقدم

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة على البحر مع حمام سباحة خاص0 مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول علي بحر اقساط تصل الي 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بدون مقدم في ماونتن فيو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٧٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بدون مقدم فيلا متشطبه230م امام نيو جيزه

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بدون مقدم فيلا متشطبه230م امام نيو جيزه

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بدون مقدم فيلا متشطبه230م امام نيو جيزه

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع