بيوت و فلل للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 7

412 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بدون مقدم وقسط يصل ل 9سنين بسعر 18,200,000

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا بدون مقدم و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ماونتن فيو 4 تشطيب كامل بمقدم 0%

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% فيلا في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٣٥١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% فيلا في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٦٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٣٤٧٬٦٠٠ جنيه

    بمقدم 0% فيلا في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٦٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر متشطبه باقل سعر وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا دايركت على اللاجون اقساط 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فى سولانا بدون مقدم و قسط على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلتك 4غرف صف اول بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلتك 4غرف صف اول بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 135 متر متشطب بالكامل بدون مقدم وقسط ع

    Property Hills  One logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٠٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة و جاهزة للاستلام في MV4 مقدم 0% علي 10

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك فيلا جاهزه للاستلام في التجمع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدون مقدم صف أول لاجوون 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدون مقدم صف أول لاجوون 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجوون فيلا للبيع بدون مقدم 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٨١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدون مقدم صف أول لاجوون 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجوون فيلا للبيع بدون مقدم 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجوون فيلا للبيع بدون مقدم 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٦٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مطلة علي البحر بدون مقدم لفتره محدودة.

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر من اوراسكوم بدون مقدم متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة على البحر من اوراسكوم بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع