بيوت و فلل للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 4

412 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا 239 م في كمبوند سراي ب 10 ملون بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 183م تصميم مميز فى One33 من أركان بالم

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا فاخره(299م)برايم لوكيشن بأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٠٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا 4 غرف صف اول اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا بحمام سباحه متشطبه علي لاجون والبحر!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 8 سنين أستلم صف أول فيلا متشطبة 4 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فيلا بدون مقدم في راس الحكمه وعلي 10 سنين !!!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة فاخرة على البحر، الجونة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا باطلالة بانورامية على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم صف أول فيلا متشطبة 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم صف أول فيلا متشطبة 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٨١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلتك 4غرف صف اول بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا دايركت على اللاجون اقساط 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٩٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك على البحر بدون مقدم وقسط على 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ١٩٣٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٨٦٧٬٥٤٧ جنيه

    فيلا كواترو للبيع – جراند فاليز (أقل وحدة سعرًا)

    I-Move logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة علي المفتاح في MV4 بمقدم 0% عل 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٤٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر من اوراسكوم بدون مقدم متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٩ جنيه/متر مربع