عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 49

1,650 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٣٩٧٬١٦١ جنيه

    شقة 149متر للبيع 3 غرف–العاصمة الإدارية الجديدة R7

    Al Fanar Development and project management logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بدون مقدم في بارك لين العتال

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استلم الان شقة 3غرف متشطبة فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬١٠٠٬٣٣٠ جنيه

    بدون مقدم و قسط علي 10 سنين استلم فيلتك ف solana

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في يلو ريزيدينس ع طريق السويس 0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 236الف وامتلك شقة 205م تقسيط 12سنة بدون دفعات

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م بدون مقدم في جارنيت بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في البوسكو العاصمه الجديده بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم تقدر تشتري شقه في تاج سيتي بالتجمع

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك متشطبه بجوارAUC بالتجمع وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه بدون مقدم بالتجمع بأقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر و0%مقدم في لاميرادا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز بجوار ماونتن فيو المستقبل+ 0% مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه SEA VIEW بدون مقدم وبأقل سعر بالسخنة

    Roots Real Estate logo image

    جولف باى بورتو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فيONS زايد الجديده واقساط علي 12س

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك اخر شقة غرفتين ف تاج سيتي التجمع

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٥٢٬٩٨٩ جنيه

    احجز وحدتك الان بدون مقدم او تدفع 7% على 7سنوات

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه جاهزة للمعاينه والاستلام مع ماونتن فيو

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استثمر الان فى شقة فندقية بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    مسكن نوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٣٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزة للاستلام بأقل سعر+0%مقدم ىالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2نوم جاهزة للاستلام بالعاصمه بدون مقدم+تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٣٤١٬٠٠٣ جنيه

    ستوديو 55م يطل علي البحر في سهل حشيش بدون مقدم

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٧٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بدون مقدم متشطب بالكامل بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بسعر مميز و بدون مقدم قسط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة غرفتين في نيو زايد باقل سعر اقساط12سنه

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع