عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 48

1,650 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين برايم لوكيشن علي طريق السويس + 0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بدون مقدم في البوسكو مصر ايطاليا

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم 0% علي ٨ سنوات

    Pharos Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٩٦٩٬٢٥٩ جنيه

    بدون مقدم استلم فيلتك فوري وقسط علي10سنين فالتجمع

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم 0% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم 0% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬١٢٦٬٦٥٨ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيONS زايد الجديده واقساط علي 12س

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه 0% مقدم و قسط بماونتن فيو

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبه 0% مقدم و قسط بماونتن فيو

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم جاهزة للاستلام في R7 العاصمه بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٣٬٣٢٢٬٥٧٨ جنيه

    بدون مقدم استلم فيلتك فوري متشطبه وقسط علي 10سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٨٣٬٤٧٧ جنيه

    بدون مقدم استلم فوري تاون هاوس في haciendaعلي12سنه

    Selection Code logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقرب استلام وبأفضل لوكيشن بالمستقبل بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبة علي اللاجون بأطلالة بحر تقسيط 8س

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٦٩٧٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع كمبوند ليك ويست 4 الشيخ زايد

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٧٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن بالتجمع بجوار هايد بارك+بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م تشطيب كامل استلام فوري بمقدم 0%

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه دايركت لاجون بتقسيط على 8س!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بأقل سعر وبدون مقدم بالمسـتـقـبـل

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك فى موقع مميز واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    او ايه كى ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في تاج سيتي بجوار فندق Kempinski

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٧٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره بالعاصمة الإدارية استلم شقتك 3نوم ب0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر علي طريق السويس في تاج سيتي بالتجـمع

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع برايم لوكيشن علي التسعين الشمالي بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن 3نوم بدون مقدم وبأقل سعر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع