عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 47

1,650 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في Mountain View 4 بدون مقدم

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار الرحاب علي طريق السويس بقسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195م برايم لوكيشن بالمستقبل سيتي وبتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بدون مقدم بجوار الجامعه الامريكيه بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لقطه بدون مقدم بالتجمع +قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند RED المستقبل سيتي +0% مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف 0%مقدم امام مطار القاهرة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه بتقسيمه مميزة وبأقل سعر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في لوكيشن مميز جدا بدون مقدم بالتقسيط

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري بدون مقدم بأقل سعر

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب استلام فوري بأقساط

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 4غرف بجوار هايد بارك بالتجمع وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

4

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٣٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه سوبر لوكس بالتجمع وبأقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك الان مع وادي دجله بدون مقدم+قسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري بسعر لقطه بالعاصمه+بدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤١٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه بتقسيمه مميزة وبأقل سعر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٤٩٤٬٢٠٠ جنيه

    بخصم 40% استلم فوري دوبلكس مميز بدون مقدم قسط5سنين

    Summit Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على فيو مميز بدون مقدم واطول فترة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع من اوراسكوم متشطب بأقل سعر بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ١٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اما مطار سفنكس بدون مقدم قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اما مطار سفنكس بدون مقدم قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا جاهزة للسكن مع ماونتن فيو+0%مقدم بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري بأقل سعر وبدون مقدم بالمسـتـقـبـل

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مع وادي دجله بالمستقبل وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار واتر واي بدون مقدم بالتجمع الخـامـس

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع