عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 39

1,650 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شقةبالمطبخ والتكييف مباشرة على وصلةدهشور

    Square Real Estate logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square Real Estate logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فينشي مصر ايطاليا العاصمة قسط ع 10 سنين

    Property Hills  One logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة MV4 | استلام فوري| بدون مقدم |متشطب

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٦٢٠٬١٦٢ جنيه

    فيلا للبيع في نمق مباشرة علي وصلة دهشورعلي 10 سنين

    Selection Code logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بدون مقدم + 12س تقسيط في تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بدون مقدم وبأقل سعر في لاميرادا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقك جاهزة للمعاينة ب0%مقدم مع وادي دجله بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى بدون مقدم وبأقل سعر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

5

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5 غرف على وصلة دهشور امام بيفرلى هيلز

    Evergreen Properties logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري لقطه بدون مقدم بقلب المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بدون مقدم في JIWAR وتقسيط حتى 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3غررف بدون مقدم في iL-BOSCOبالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في سراي القاهرة الجديدة بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٤٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك بنتهاوس متشطب للبيع اطلالة ع البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع باطلالة علي البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شاليه متشطب مطل علي البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع مطل علي البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع مطل علي البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبه0%مقدم قسط835ألف ربع سنوي ب16م كاش

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية شقة 145م بأفضل موقع بدون مقدم اقساط 12س

    Selection Code logo image

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬١٥١٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع دوبلكس متشطب لوكس بدون مقدم فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في تاج سيتي امام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع