عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 18

1,683 عقارات أخرى
  • 29

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم بالتقسيط حتي 9سنوات شاليه سي فيو

    Square real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وبالتقسيط حتي 9سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ٣ غرف بدون مقدم و تقسيط علي ١٢ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم والاقساط تصل حتى 10 سنين لتوين هاوس

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٩٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك على البحر بدون مقدم وقسط على 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣١٠ متر مربع

    ١٩٣٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٨٦٧٬٥٤٧ جنيه

    فيلا كواترو للبيع – جراند فاليز (أقل وحدة سعرًا)

    I-Move logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب من البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بموقع مميز مطل على البحر و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع صف اول دايركت على اللاجون و بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بموقع مميز قريب من الشاطئ بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر ستوديو بجاردن للبيع بمقدم 400الف في تاج سيتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر تشطيب كامل بدون مقدم علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو بحر تشطيب كامل بدون مقدم علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي بعائد مرتفع في الغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق شاليه بدون مقدم جمب راس الحكمه وعلي 10 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق شاليه بدون مقدم في راس الحكمه وعلي 10 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بنتاهاوس بدون مقدم في راس الحكمه وعلي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق دوبليكس بدون مقدم في راس الحكمه وعلي 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٢٦٬٢٠٨ جنيه

    بدون مقدم: شقتك الفندقية في سهل حشيش

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلالة مزدوجة على البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٦٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بدون مقدم و استلام 2027 - باقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة علي المفتاح في MV4 بمقدم 0% عل 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك دوبلكس علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع