عقارات للبيع بالتقسيط بدون مقدم في مصر, صفحة 19

1,683 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع فى الجونة الجديدة على البحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٣٤ متر مربع

    ١٢٣٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٤٠٠ جنيه

    فيلا خطوات من البحر من اوراسكوم بدون مقدم متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبه للبيع التجمع الخامس من ام سكوير

    Oaks Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان تاون هاوس متشطب مع ماونتن فيو بـ 0%مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ١١٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شاليه بإطلالة ساحرة وفيو مفتوح بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو استثماري بالتجمع الخامس وبدون مقدم

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    لاتفوت فرصتك فى امتلاك شالية بدون مقدم من اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لا تفوت فرصة امتلاك شالية صف اول متشطب بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على فيو مميز ف الجونة الجديدة بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى الجونة الجديدة بأقل سعر و بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس متشطب بدون مقدم و قسط 9 سنين بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٣٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بدون مقدم واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٦٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر باقل سعر بدون مقدم قسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا سى فيو بدون مقدم على 8 سنوات فى نيو جونة!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا سى فيو بدون مقدم على 8 سنوات فى نيو جونة!

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا سى فيو بدون مقدم على 8 سنوات فى نيو جونة!

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا سى فيو بدون مقدم على 8 سنوات فى نيو جونة!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا سى فيو بدون مقدم على 8 سنوات فى نيو جونة!

    Egypt Best Properties logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا سى فيو بدون مقدم على 8 سنوات فى نيو جونة!

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا سى فيو بدون مقدم على 8 سنوات فى نيو جونة!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز فى ازها متشطب بدون مقدم قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع