شاليهات للبيع بالتقسيط في راس الحكمة, الساحل الشمالي, صفحة 44

1,159 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بإطلالة مزدوجة تشطيب كامل بأقل سعر

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٢٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في رأس الحكمة ك207 من سيشور

    COB logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة اللاجون تسليم قريب متشطب تقسيط 8سنين

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ 3,760,000 صف اول عـالبحر استلام فوري راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا ميد: 3 غرف صف أول لاجون بـ5% قسط 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو بالكامل وقسط يصل الي 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو بمقدم 1.5% بالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز مع احسن مطور و ب قسط ل 8 سنين

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز مع احسن مطور و ب قسط ل 8 سنين

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز مع احسن مطور و ب قسط ل 8 سنين

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز مع احسن مطور و ب قسط ل 8 سنين

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٣٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في المصيف راس الحكمه ساحل الشمالي

    Abrag 2 logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز محدود 3 غرف نوم بإطلالة مزدوجة متشطب

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو على حمام سباحه للبيع بقسط على8سنين

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٠٢٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع فيو على لاجون بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٣٬٢٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع فيو لاجم بالكامل بقسط على 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٩٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه في راس الحكمه سي شور هايد بارك تقسيط

    Vida Solutions logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٧٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب فيو على البحر تقسيط على 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف عاللاجون بخصم 36% او تقسيط ع 10 سنين

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام سنه ب قسط ل 9 سنين

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام سنه ب قسط ل 9 سنين

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام سنه ب قسط ل 9 سنين

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام سنه ب قسط ل 9 سنين

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل استلام سنه ب قسط ل 9 سنين

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية باقل مقدم وتقسيط حتى 8 سنوات فى سى شور

    Platinum Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع