شاليهات للبيع بالتقسيط في راس الحكمة, الساحل الشمالي, صفحة 47

1,159 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في موقع مميز في راس الحكمة تشطيب كامل

    Inspire Homes logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م في أجمل مناطق راس الحكمة مشروع مميز

    Inspire Homes logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شاليه

    ١٥٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 140م فيو مميز تشطيب كامل اقرب استلام

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 87م في أكبر منطقة استثمارية راس الحكمة جفيرا

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٩١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة لاجون في كون رأس الحكمة​ بالتقسيط

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٨٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه 2025 فى راس الحكمه بمقدم اقل من 3,000

    Remax Professional. logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٣٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٨٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 91م ( جيفيرا راس الحكمة - جيفيرا ) سعر مميز

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩١ متر مربع

    ٩٨٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شاليه

    ٨٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز 87م بأفضل سعر ( summer - Ras Elhekma)

    Inspire Homes logo image

    سمر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٠٢٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شاليه

    ١٠٬٥٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 86م + جاردن 52 علي اللاجون مباشرة جيفيرا

    Inspire Homes logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٢٢٬٥٩٣ جنيه/متر مربع