شاليهات للبيع بالتقسيط في راس الحكمة, الساحل الشمالي, صفحة 41

1,163 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين تشطيب كامل بمقدم 5% و تقسيط ع 8 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب600الف شاليه على اللاجون دايركت فى سي شورهايدبارك

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في افخم مدينة سياحية في الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٤٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات في راس الحكمة تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٨٩٬٩٣١ جنيه

    شاليه للبيع بسولت الساحل الشمالى مميز

    Homy Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٨٩٬٩٣١ جنيه

    شاليه للبيع بسولت الساحل الشمالى

    Homy Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٨٨٩٬٩٣١ جنيه

    للبيع شاليه بسولت الساحل الشمالى

    Homy Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٩٨٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول تشطيب كامل بالتكيفات full privacy + روف خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30 % شاليه للبيع 110م فى الساحل الشمالى عالبحر

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع وصيف حالا ف قلب راس الحكمه بمقدم2.3M,وقسط298K

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع وصيف حالا ف قلب راس الحكمه بمقدم2.3M,وقسط298K

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع وصيف حالا ف قلب راس الحكمه بمقدم2.3M,وقسط298K

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع وصيف حالا ف قلب راس الحكمه بمقدم2.3M,وقسط298K

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شاليه متشطب 3غرف للبيع ازها راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٦٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في واحدة من أجمل قرى الساحل الشمالي،

    Feeds logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شاليه

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه ريسيل بالتقسيط اقرب استلام 2026

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 112متر متشطب بالكامل بفيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 112متر متشطب بالكامل بفيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه متشطب في قلب راس الحكمه جاهز للاستلام

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية غرفتين في مدن راس الحكمة لوكيشن مميز

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شاليه بدون مقدم بالتقسيط على 10 سنين

    Square real estate logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشطب بالتكييفات والمطبخ تقسيط 8 سنوات

    Property Hills Star logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في راس الحكمة علي البحر علي ١٠ سنين

    Selection Code logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع 5%مقدم و اقساط على 10سنوات سي فيو

    Square real estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع