شاليهات للبيع بالتقسيط في راس الحكمة, الساحل الشمالي, صفحة 40

1,163 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ٤٬٢٨٤٬٠٥٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شاليه سي فيو بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في اول مرحله من مدن باطلاله علي بحر باقل سعر

    Apart Real estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٧١٬٤٥٠ جنيه

    استلم الصيف ده شاليهك متشطب بالكامل بتقسيط 10 سنين

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب استلام فوري بتقسيط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مستقل في افضل مشاريع راس الحكمه اقساط10سنوات

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١١ متر مربع

    ٨٥٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٦٬٦٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في راس الحكمه استلام قريب بتقسيط 8 سنوات

    Selection Code logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    براس الحكمة غرفتين /٨٩ متر/استلام سنه مع مقدم ٥٪؜

    Selection Code logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شاليه للبيع بخصم 30% فى الساحل الشمالى

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 145م مدن - راس الحكمة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5%شاليه بالتقسيط تشطيب كامل سي فيو

    Square real estate logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو 5%مقدم شاليه بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5%مقدم شاليه بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدوده5%مقدم شاليه بالتقسيط ع اطول فتره سداد

    Square real estate logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 420 الف شاليه سوبر لوكس علي اللاجون للبيع

    Step One Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 130م الساحل الشمالي - المراسم (Mar bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 85م رأس الحكمة - جيفيرا (فيو جاردن )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بالتكييفات والمطبخ | مقدم 750,

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Resale للبيع (91م + 71م جاردن) رأس الحكمة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع متشطب براس الحكمة من سوديك فى قرية جون

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق مقدم 590 الف شاليه سوبر لوكس

    Driven Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٨١٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 420 الف شاليه سوبر لوكس علي اللاجون للبيع

    Driven Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٢١٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف شاليه سوبر لوكس علي اللاجون للبيع

    Driven Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٩٣١٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 550 الف شاليه سوبر لوكس علي اللاجون للبيع

    Driven Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٢٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة 10% مقدم شاليه بوول فيو استلام فوري

    Square real estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مدن راس الحكمه بمقدم 800 الف افضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع