شاليهات للبيع بالتقسيط في راس الحكمة, الساحل الشمالي, صفحة 37

1,163 عقارات أخرى
  • 22

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع10سنة

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٣٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع The Med Ras El Hekma فيو لاجون

    ICONIC logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام قريب 150متر موقع مميز جدا Salt ساحل

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه بفيو لاجون اميز موقع Salt رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 93م مدن - رأس الحكمة فيو لاجونز مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٨٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لاجوون فيو للبيع تشطيب راقي تقسيط بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٥٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بوول فيو للبيع بالتقسيط بأرقي واميز موقع

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٧٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بوول فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٤٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت امتلك شاليه لاجوون فيو متشطب

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢١٢٬٤٧٨ جنيه

    بسعر مميز شاليه سي فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في mar bay تقسيط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٧١٬٤٥٠ جنيه

    استلم الصيف ده شاليهك متشطب بالكامل بتقسيط 10 سنين

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٧١٬٤٥٠ جنيه

    استلم الصيف ده شاليهك متشطب بالكامل بتقسيط 10 سنين

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٧٬١٧١٬٤٥٠ جنيه

    استلم الصيف ده شاليهك متشطب بالكامل بتقسيط 10 سنين

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 75م + 40م جاردن الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك وحدة فى مدن راس الحكمه الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مدن أبوظبي, راس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك وحدة فى مدن راس الحكمه الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مدن راس الحكمه بمقدم 800 الف افضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مدن راس الحكمه بمقدم 800 الف افضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مدن راس الحكمه بمقدم 800 الف افضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف للبيع في مدن أبوظبي, راس الحكمة

    Egypt Best Properties logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مدن راس الحكمه بمقدم 800 الف افضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع، 3 غرف نوم، بسعر أقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري صف اول افخم فيو للبحر تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع