شقق للبيع بالتقسيط في مدينة العلمين الجديدة استلام فوري, صفحة 9

219 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 145م العلمين الجديدة Palm Hills

    Inspire Homes logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٩٨٤٬٠٧٥ جنيه

    وحدة 172 استلام فوري فيو بحر و بحيرة بسعر مميز

    متصدر

    Steps Property logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨١٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٥٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (مزارين - العلمين الجديدة) 237 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في المستقبل مع أقوى فرص الاستثمار في #العلم

    AQAR One For Realestate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م فى الحي اللاتيني على اللاجون مباشره

    Next Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في العلمين بسعر مميز

    Steps Property logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٧٢٬١٤٠ جنيه

    شقة للبيع (الحي اللاتيني - العلمين الجديدة) 114 م

    RE/MAX Avalon logo image

1

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري مطلات مباشرة علي البحر بالعلمين

    Remax Professional. logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٤٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون العلمين - City Edge) 157 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 54م , ابراج العالمين

    Wealth Platinum logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 197م ( The Gate-05 ) العلمين

    Inspire Homes logo image

2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ١١٣٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بـمدينه العالمين الجديده بـمقدم 90 الف

2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٦٧٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لإعادة البيع 84م ( The Gate Towers ) العلمين

    Inspire Homes logo image

2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل بابراج العلمين فيو لاجوون

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الحي اللاتيني - العلمين الجديدة) 86 م

    RE/MAX Avalon logo image

1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٢٧٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الحي اللاتيني - العلمين الجديدة) 203 م

    RE/MAX Avalon logo image

4

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون - العلمين الجديدة) 178 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥١٩٬٤١١ جنيه

    شقة للبيع (الداون تاون - العلمين) 178 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (بلو فالي) 55 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع